OpenCoffee Club

Place for people who love startups to hang out and meet

Kad smo već ovdje idemo se redom predstaviti da ljudi znaju s kime imaju posla, bwahahaha

Views: 51

Replies to This Discussion

Ja sam Stjepan Dumančić (Stipe iliti flacus), vlasnik sam stranica:

www.tuzibaba.org
www.hvalibaba.org
www.edusex.org
www.edusex.net (na engleskom)

i jos necega sto Vam ne smijem reci :)
Naravno, ne staje se tu jer imam dosta ideja i radit ce se jos projekata.
Najveći problem: vrijeme.

Znanje?
HTML, CSS (iako me u CSSu je*e tableless i hackovi),
Trenutno koristim Joomlu za projekte, no dosta je dugo koristim pa znam koliko je ograničena i ne mogu izvesti što mi padne napamet.

Currently:
Učim php kako bih mogao izvesti točno ono što želim.
Toni Aničić, Osijek

Snaxors.com, vecina vas me zna kao blogera koji pise o online marketingu i temama koje zanimaju webmastere.
Clan sam blogariata, rado se odazivam na razna okupljanja kao sto je BlogOpen.

Komunikativan, otvoren za razgovore :)
Ja sam Bruno Bušić (na netu poznatiji kao empetri) i vlasnik sam portala semenka.com.

Student sam ETF-a, bavim se svojom djevojkom, bicikliram često i nažalost nemam vremena za nikakvu praksu i primjenu svog g33k znanja koje je slijedeće:

HTML, CSS, Flash, ActionScript, Dreamweaver, Fireworks (certifikati za dosad nabrojane) i profesionalna deformacija je znanje c/c++ te uskoro java, php i sql po programu fakulteta.

Za sada praznike koristim za vježbanje i širenje znanja u web designu jer se, uz programiranje, namjeravam s tim baviti u bliskoj budućnosti!
Frano Šašvari, 18 god, idem u 4. razred elektrotehničke škole Osijek.

Admin sam stranice www.blogeri.hr, a ja i moj kolega planiramo još neke sajtove pustiti u pogon jer se već neko vrijeme svakodnevno radi na njima.

Eto, nedavno sam i dobio ponudu za stipendiju (na temelju mojih rezačkih sposobnosti - HTML/CSS i PHP) koju ću naravno vrlo rado prihvatiti :D

Eto, mislim da je to to...
Hola muchachos!

Tomislav Antunović, Osijek

Stojim iza projekta Panonius.com i na čelu Panonius Udruge.
Ostale informacije, naknadno.
Evo ofišl opis:

"Ivan Brezak Brkan bavi se web strategijom odnosno cjelokupnim razvojem web stranica kao novog medija. Unutar toga bavi se copywritingom odnosno razvojem sadržaja specifičnih za medij, planiranjem i razvojem web sučelja te internet marketingom. Svoje znanje primjenjuje kao član uprave tvrtke Acumen d.o.o. Osim toga, Ivan piše o web tehnologiji i poslovanju kao stalni suradnik časopisa Bug, Mreža, Plan B te web blogova Freelance Switch i Blogowski, šireći pogled na IT 2.0 sektor izvan same industrije."

Nuff said. :)
Ja sam Nikola Kapraljevic. Zivim u Nasicama, no trenutno sam na Fakultetu elektrotehnike i racunarstva u Zagrebu. Trenutno se bavim razvojem poslovnim desktop alikacija, uglavnom .net.

Uglavnom sam u Zg zbog faksa, no zanima me sto se dogadja u Osijeku i Slavoniji tako da sam se zbog toga uclanio :)
Ja sam Josip Petričević aka Jole , vlasnik portala Spalionica.com.
Vanredni student ETF-a i odnedavno zaposlen u jednom većem lancu informatičke i druge opreme.

Ostale informacije na upit =)
Pa dobro momci pa šta je ovo? Je li ovo zamrlo ili se preko MSN-a nesto pise...
Ja studiram zestoko :D Cak sam uvalio nekom drugom svoj sajt. Cuvam web kerefeke za praznike :P

RSS

Badge

Loading…

© 2024   Created by Saul Klein.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service